top of page

Biz Kimiz ?

Kahveye tutkuyla bağlı iki kardeş olarak çıktığımız bu yolculukta, nitelikli kahveyi diğer kahveseverlerle buluşturma heyecanı ile Gordion Coffee Roastery markasını hayata geçirdik. Kahvelerimizin insanların yüzünde oluşturduğu keyif dolu gülümseme, bizi her zaman daha iyi kahveyi arama konusunda motive etti. Kurulduğumuz günden bu yana ilk günkü heyecanımızla Gordion’u gerçekten kaliteli ve özgün kahve tüketmek isteyenlerin vazgeçemeyeceği bir marka haline getirme hedefimiz için çalışıyoruz. 

Mükemmel Kahveye Giden Tutku Dolu Bir Yolculuk

Köklü tarihi ve lezzeti ile hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan kahveyi hayatımız haline getirmeye karar verdik. Her zaman kaliteli ürün ve hizmet hedefiyle hayata geçirdiğimiz Gordion, Türkiye’de kahveseverlerin beğenisini kazanmayı başardı. Her çekirdeğe özenle ve tutkuyla yaklaşarak her fincanda unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefledik.

Bizim İçin Her Kahve Çekirdeği Özeldir

Her kahve çekirdeğine özenle yaklaşırız. Bizim için nitelikli kahve, topraktan fincana giden tüm aşamalarda doğru bir yaklaşımı ve hassasiyeti hak eder. Bu sebeple kavurma sürecinin her aşamasında teknolojiyi, damak tadını ve emeği bir araya getirerek her kahve çekirdeğinin içinde saklı olan potansiyeli açığa çıkarırız.

Gordion ile Dilediğiniz Her An Gerçek Kahve Keyfinin Tadını Çıkarın

Siz de heyecan dolu bu yolculukta bize katılarak gerçek kahve lezzetini bizimle birlikte keşfedebilirsiniz. En keyifli anlarınızda tüketebileceğiniz birbirinden özel kahve çekirdeklerini mağaza bölümünde bulabilir, sizin için özenle hazırladığımız reçete ve demleme rehberleriyle harika bir deneyim yaşayabilirsiniz.

1677706828187.jpg
DSC09341_edited.jpg
1677706827969.jpg
logolu3_edited.jpg
fil.png
GORDION COFFEE ROASTERY (9).png
bottom of page