top of page

TOPTAN
KAHVE BAŞVURUSU

Toptan Kahve Satışı

Sunduğumuz toptan kahve satışı hizmeti ile başta cafe ve restoran gibi işletmeler olmak üzere yüksek kahve tüketiminin gerçekleştiği markaların ihtiyaçlarını karşılarız. Yüksek ve nitelikli üretim kapasitemiz sayesinde işletmelerin her zaman taze ve lezzetli kahve sunmalarına yardımcı oluruz. Siz de Gordion toptan kahve satış hizmeti ile kaliteli kahveye avantajlı fiyatlarla kolayca ulaşabilirsiniz.

İşletmeler İçin Toptan Kahve Satışı

Cafe, restoran ve otel gibi Horeca çatısı altında yer alan işletmelerin çok büyük bir bölümü çekirdek kahve ihtiyaçlarını farklı markalaradan karşılamaktadır. Bunun başlıca sebebi kahve, kavurma ekipmanları ve nitelikli personelin temin edilmesinin maliyetlerinin son derece yüksek olmasıdır. 

 

Diğer yandan toptan çekirdek kahve satın almak, markaların müşterilerine kaliteli bir kahve sunmasını çok daha kolay bir hale getirir. Toptan kahve nereden alınır sorusunu dile getiren işletme sahipleri, kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlara sahip olacakları nitelikli kahve çekirdekleri arar. Gordion Coffee Roastery, yüksek miktardaki toptan kahve satın alımlarında işletmelere kalite ve avantajlı fiyatları bir arada sunar.

My project-1.jpg

Toptan Kahve Satın Almanın Avantajları

Toptan çekirdek kahve satın almak işletmelere pek çok avantaj sunar. Paketleme maliyetleri ve toptan satın alımlarda uygulanan iskonto gibi kriterler, yüksek miktarda kahve tüketen işletmelerin toptan satın alımlara yönelmesindeki en büyük etkenlerden biridir. Toptan alımlar ayrıca stok miktarının belirlenmesinde ve takip edilmesinde de cafe ve restoran gibi işletmelerin işini kolaylaştırır.

 

Gordion Coffee Roastery olarak çekirdek formunda tazeliğini uzun süre koruyan kahveleri hava valfli özel paketlerle sunarak işletmelerin satın alacakları kahveleri çok daha uzun süre ilk günkü tazeliğinde tüketebilmelerine yardımcı oluruz. Siz de toptan kahve satın alarak işletmeniz için hesaplı ve kaliteli bir hizmet deneyimi yaşayabilirsiniz.

My project-1 (1).jpg

Toptan Kahve Fiyatları

Toptan kahve fiyatları çekirdeklerin özelliklerine ve satın alım miktarlarına göre değişiklik gösterebilir. Çekirdeklerin kalite derecelendirmeleri, ait oldukları ülkeler ve benzeri karakteristik özellikler, kahve borsasında olduğu gibi toptan kahve fiyatı konusunda da belirleyici etkenlerin başında gelir. 

 

Ayrıca işletmeler tarafından satın alınmak istenen miktar da fiyatı belirleyen diğer bir unsur olarak öne çıkar. Satın alım miktarı yükseldikçe işletmeler daha uygun fiyat seçeneklerinden faydalanabilir. Siz de bizimle iletişime geçerek güncel fiyat bilgilerini öğrenebilir, işletmenizin toptan çekirdek kahve ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.

My project-1 (2).jpg
bottom of page