top of page

Kahve

Nitelikli kahve çekirdekleri ve kahve demleme ekipmanları sayesinde dilediğiniz her an keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Damak zevkinize en uygun kahve çekirdeklerini Gordion Coffee Roastery mağazasında inceleyerek en doğru seçimi kolayca yapabilirsiniz.

Kahve Keyfini Dilediğiniz Yerde Yaşayın

Günün her anında dilediğiniz yerde kahve keyfini Gordion ile yaşayabilirsiniz. Satın alacağınız kahve çekirdeklerini dilediğiniz demleme yöntemine uygun olarak öğüterek çok daha pratik bir deneyim yaşamanıza yardımcı oluruz. Özel olarak kavurduğumuz ve dinlendirerek taze bir şekilde size ulaştırdığımız nitelikli kahve çekirdekleri ile hayatın her alanında, istediğiniz zaman kahvenizi demleyerek keyifle tüketebilirsiniz.

My project-1 (4).jpg

Harika Bir Kahve Deneyimi İçin İhtiyacınız Olan Her Şey Gordion’da!

Filtre kahve, espresso, kahve filtre kağıdı ve demleme ekipmanlarının yer aldığı Gordion mağazasında benzersiz bir kahve deneyimi için ihtiyaç duyacağınız tüm ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Bu sayede her aşamada kahvenizi profesyonel bir barista gibi demleyebilir ve kahve çekirdeklerinin potansiyelini ideal bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

bottom of page