top of page
  • Teslimat Bilgileri

Siparişleriniz son 21 gün içindeki kavrumlardan gönderilir.

Siparişleriniz ertesi iş günü içerisinde kargolanır.

  • Teslimat sırasında dikkat edilmesi gerekenler

Kalite, sağlığa uygunluk ve tazeliğin büyük önem taşıdığı Gordion Coffee ürünleri titizlikle paketleniyor.

Ancak taşımadan kaynaklanabilecek sorunları engellemek amacıyla, siparişinizi kargo şirketinden teslim almadan önce sipariş verdiğiniz ürünleri kontrol etmenizi rica ediyoruz. Açılmış, yırtılmış ambalajlı ürünleri veya kırık, hasarlı olduğunu fark ettiğiniz ürünleri teslim almadan kargo şirketine iade etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde sorumluluk Gordion Coffee'ye ait değildir. Kargo şirketi ücretsiz olarak kapıda ürünleri teslim alıp tarafımıza teslim edecek, siz ayrıca bir ücret ödemeyeceksiniz.

  • İade Koşulları

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.

Ancak siparişinizin henüz sevkiyatı yapılmamış ise siparişiniz iptal edilebilir.

Bu durumda sipariş verdiğiniz gün kargo çıkışı yapılmadan info@gordioncoffee.com mail adresimize iptal talebinizi bildirmeniz gerekmektedir.

Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

Alıcı, ödemeyi eft/havale ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren 14 gün içinde gönderim yaptığı hesaba ürün bedeli satıcı tarafından geri gönderilir. 

 

Onun dışında hiçbir surette satın alınan ve gönderilen gıda ürünü iade edilemez. Tüm bu koşulları alıcı kabul ederek alışveriş işlemini tamamlar. 

bottom of page