top of page
 • Kampanya dönemlerinde geçerli şartlar nelerdir?
  Kampanya Koşulları Kampanya dönemlerinde yoğunluk sebebiyle siparişinizin kargo firmasına teslim süresi 3 ila 5 iş günü sürebilir. Kampanya dönemlerindeki minimum sepet tutarı, kargo limiti gibi koşullar ilgili kampanya şartlarında belirtildiği üzere geçerlidir. Kampanya koşullarına satın almak istediğiniz ürünün sayfasından ulaşabilirsiniz. Kampanya dönemlerinde ileri tarihli gönderim gerçekleştirilmemektedir. Kampanya dönemlerinde sipariş sırasına göre gönderim sağlanır. Kampanya dönemlerinde kahvelerin kavrumu 1 ila 21 gün arasındaki kavrumlardan olur.
 • Kahvelerinizi espresso demlemek için de kullanabilir miyiz?
  Kahvelerimiz orta kavrumdur. Kahvelerimizi filtre demleme metodlarının yanı sıra; espresso olarak da demleyebilirsiniz.
 • Siparişim Ne Zaman Kavrulur?
  Siparişiniz stoklarımızda yer alması halinde son 21 gün içinde gerçekleştirilen ve tazeliğini koruyan kavrumlardan gönderilir.
 • Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?
  Siparişleriniz son 21 gün içindeki kavrumlardan gönderilir. Sipariş toplamı 500 gram ve üzeri olan alışverişlerde kargo ücretsizdir. Siparişleriniz ertesi iş günü içerisinde kargolanır. Firmamız güncel olarak Mng Kargo ile teslimat gerçekleştirmektedir.
 • Eskişehir İçi Elden Teslimat Koşulları Nelerdir?
  Eskişehir içi siparişler, ertesi iş günü firmamız tarafından teslimat adresinize elden teslim edilir. Ücretsiz teslimat avantajından faydalanmak için siparişinizin 500g ve üzeri olması gerekmektedir.
 • Kahvemin Tazeliğini Koruması İçin Ne Yapabilirim?
  Kahvenizin uzun süre taze kalması için paketlerimiz zipli ve valflidir. Kullanım sonrasında paketinizin zip bölümünü sıkıca kapatarak serin ve kuru ortamda muhafaza etmeniz önerilir.
 • Siparişim Çekirdek Olarak mı Gönderilir?
  Kahve siparişleriniz çekirdek olarak gönderilir. Öğütüm talebiniz var ise sipariş sırasında not bölümüne istediğiniz öğütüm şeklini not düşebilirsiniz. Öğütülmüş şekilde gönderim sağlarız.
 • Kahvemi Nasıl Demleyebilirim?
  Kahvenizi otomatik ve manuel kahve demleme ekipmanları ile demleyebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve demleme reçeteleri için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Siparişim İçin Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?
  Sitemizde güncel olarak kredi ve banka kartınız ile siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca ödemenizi Havale/EFT ile de yapabilirsiniz. Ödeme bölümünde bu seçenek karşınıza çıkacaktır. Web sitemizdeki ödemeler İyzico altyapısı ile gerçekleştirilir ve tüm kişisel verileriniz KVKK kapsamında koruma altındadır.
bottom of page