top of page
 • Kampanya dönemlerinde geçerli şartlar nelerdir?
  Kampanya Koşulları Kampanya dönemlerinde yoğunluk sebebiyle siparişinizin kargo firmasına teslim süresi 3 ila 5 iş günü sürebilir. Kampanya dönemlerindeki minimum sepet tutarı, kargo limiti gibi koşullar ilgili kampanya şartlarında belirtildiği üzere geçerlidir. Kampanya koşullarına satın almak istediğiniz ürünün sayfasından ulaşabilirsiniz. Kampanya dönemlerinde ileri tarihli gönderim gerçekleştirilmemektedir. Kampanya dönemlerinde sipariş sırasına göre gönderim sağlanır. Kampanya dönemlerinde kahvelerin kavrumu 1 ila 14 gün arasındaki kavrumlardan olur.
 • Kahvelerinizi espresso demlemek için de kullanabilir miyiz?
  Kahvelerimiz orta kavrumdur. Kahvelerimizi filtre demleme metodlarının yanı sıra; ısı ve basınç kontrolü yapabildiğiniz espresso makinalarında da rahatlıkla espresso şeklinde demleyebilirsiniz.
 • Siparişim Ne Zaman Kavrulur?
  Siparişiniz stoklarımızda yer alması halinde son 14 gün içinde gerçekleştirilen ve tazeliğini koruyan kavrumlardan gönderilir.
 • Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?
  Siparişleriniz son 14 gün içindeki kavrumlardan gönderilir. Sipariş toplamı 500 gram ve üzeri olan alışverişlerde kargo ücretsizdir. Siparişleriniz ertesi iş günü içerisinde kargolanır. Firmamız güncel olarak Mng Kargo ve Sürat Kargo aracılığı ile teslimat gerçekleştirmektedir.
 • Eskişehir İçi Elden Teslimat Koşulları Nelerdir?
  Eskişehir içi siparişler, ertesi gün firmamız tarafından elden teslim edilir. Ücretsiz teslimat avantajından faydalanmak için siparişinizin 500g ve üzeri olması gerekmektedir.
 • Kahvemin Tazeliğini Koruması İçin Ne Yapabilirim?
  Kahvenizin uzun süre taze kalması için 250gr ve 1kg’lık paketlerimiz zipli ve valflidir. Kullanım sonrasında paketinizin zip bölümünü sıkıca kapatarak serin ve kuru ortamda muhafaza etmeniz önerilir.
 • Siparişim Çekirdek Olarak mı Gönderilir?
  Kahve siparişlerinizi çekirdek veya öğütülmüş olarak satın alabilirsiniz. Öğütüm talebinizi siparişinizin not bölümüne ekleyebilirsiniz.
 • Kahvemi Nasıl Demleyebilirim?
  Kahvenizi otomatik ve manuel kahve demleme ekipmanları ile demleyebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve demleme reçeteleri için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Siparişim İçin Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?
  Sitemizde güncel olarak kredi ve banka kartınız ile siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca ödemenizi Havale/EFT ile de yapabilirsiniz. Ödeme bölümünde bu seçenek karşınıza çıkacaktır. Web sitemizdeki ödemeler İyzico altyapısı ile gerçekleştirilir ve tüm kişisel verileriniz KVKK kapsamında koruma altındadır.
bottom of page