top of page

Kullanıcı Sözleşmesi

Mağazamıza üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler Gordion Coffee Roastery tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.Üyelerimize ve müşterilerimize ait bilgiler sadece idari/yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dâhilinde Gordion Coffee Roastery, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları'nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Gordion Coffee Roastery tarafında görülmez ve kaydedilmez).

Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) talep ediyoruz. Bazı dönemlerde üyelerimize ve müşterilerimize kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderiyoruz. E-bülten gönderimlerini iptal etmek isterseniz, mail linkinde bulunan “Bülten listemizden çıkmak için tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinizi kolayca sonlandırabilirsiniz.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda sitemizde belirtilen iletişim yolları ile Gordion Coffee Roastery’ye danışabilirsiniz.

bottom of page