top of page

Kahve Eğitimi

Gordion Coffee Roastery olarak kahveseverleri yalnızca harika çekirdeklerle değil, kahveyi çok daha yakından tanıyabilecekleri profesyonel kahve eğitim programları ile de buluşturuyoruz. Başlangıç, orta ve ileri düzey barista eğitimi programları sayesinde siz de kahveyi çok daha yakından tanıyabilirsiniz. Ayrıca başlangıç ve orta seviye kavurma eğitimleri ile kavurma becerilerinizi geliştirebilirsiniz. 

Gordion Barista Eğitim Programı

Barista eğitim programlarımız kahvenin botanik yapısından hazırlama aşamasına kadar olan tüm süreci içinde barındırır. Barista eğitim programı sayesinde kahve çekirdeklerinin yapısal özelliklerini, kavurma ve öğütme derecelerini ve kahve hazırlamayı profesyonel bir şekilde öğrenebilirsiniz. Barista eğitim programı sonunda kendinizi başarılı bir şekilde geliştirebilir, bu sayede daha iyi kahveler hazırlamaya ve kahve alanında kariyer hayallerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

My project-1 (6).jpg

Gordion Coffee Roaster Eğitim Programı

Roaster eğitim programımızda kahve kavurma yönteminin inceliklerini ve kahve çekirdeklerinin karakteristik özelliklerini etkili bir şekilde öğrenebilirsiniz. Kavurma profilleri, tadım testi, yeşil çekirdek bilgisi, kahve kavurma makinesi kullanımı ve çok daha fazlasını Gordion Roaster eğitim programında keşfedebilirsiniz.

Eğitim Seviyeleri

  • Roasting Foundation

  • Roasting Intermediate

My project-1 (9).jpg

İşletmeler ve Kahveseverler İçin Profesyonel Destek

Ayrıntılı ve profesyonel kahve eğitimi programlarımız sayesinde bireysel ve kurumsal ihtiyaçlar için en etkili çözümleri sunarız. İster kendi kahvenizi daha iyi hazırlamak ve kahve kültürü hakkında bilgi edinmek için ister cafe ve restoran işletmenizin kahve sunum kabiliyetini artırmak için olsun, Gordion sayesinde ihtiyaç duyacağınız nitelikli kahve eğitim programlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

My project-1 (7).jpg
Profesyonel Kahve Eğitimi Başvurusu
arrow&v

Teşekkürler! Sizinle iletişime geçeceğiz.

bottom of page